" Express

Express kurjers

Kurjers izbrauc nekavējoties!

Express piegāde Rīgas un tuvās Pierīgas teritorijā tiek izmantota, lai piegādātu steidzamu sūtījumu, piegādi nodrošinātu stingri noteiktā laikā,  vai arī iekļautos noteiktos laika intervālos. Pasūtot express kurjeru, kurjers izbrauc nekavējoties, taisnā ceļā dodas izpildīt šo pasūtījumu.  City Express kurjerpasts steidzamās piegādes piedāvā veikt ar velokurjeru (visātrāk spēs piegādi veikt Rīgas centra robežās), motokurjeru (visātrāk nogādās sūtījumu visas Rīgas un Pierīgas teritorijā) un autokurjeru (steidzami spēs piegādāt apjomīgākas kravas). Laika ierobežojumus, izcenojumus un zonējumu skatīties zemāk.

Kurjers Kurjerpasts Nosutit pacinu Kurjeru pakalpojumi Steidzama piegade Kravu parvadajumi City Express EXPRESS RIGA 2022 LV

*To sūtījumu pārvadāšana, kuru kopējie 3 malu izmēri pārsniedz 210cm, vai vienas malas garums lielāks par 150cm, tiek tarificēta kā nākamā svara kategorija. Šādā gadījumā Klientam ir jābrīdina Kurjers par šāda tipa kravu piesakot sūtījumu, kā arī piegādes laiks saskaņojams individuāli.

Zonu sadalījumu skatīties šeit.