" Palīzība un padomi

Palīdzība un padomi

Šī sadaļa ir sagatavota, lai atbildētu uz jautājumiem par sūtījumu nosūtīšanu un iepakošanu.


Sadalījums pa zonām

Rīga un Rīgas reģions tiek iedalīts 5 zonās.

Karte ar zonām:

Lai apskatītu pilnekrāna karti, klikšķiniet uz attēla.
Kurjers Kurjerpasts Nosutit pacinu Kurjeru pakalpojumi Steidzama piegade Kravu parvadajumi City Express

* 5. zonā ietilpst tādas apdzīvotas vietas kā: Jūrmala (Majori līdz Kauguri), Dzilnuciems, Sēbruciems, Spuņciems, Olaine, Jaunolaine, Carnikava, Garkalne, Silakrogs, Zaķumuiža, Mucenieki, Cekule.


 Latvija: sadalīta Latvijas pilsētas un pārējā Latvijas teritorija

Pie lielākajām pilsētām ietilpst Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils.


 Pasūtīšana
Pasūtījumus var veikt:

1)     pa telefonu  67 27 81 27

2)     rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

3)     piesakot pasūtījumu online izmantojot e-pieteikuma formu (tikai klientiem, kuri noslēguši sadarbības līgumu)


 Samaksa

Mēs piedāvājam noslēgt līgumu un saņemt rēķinu par City Express pakalpojumiem vienu reizi mēnesī vai norēķināties skaidrā naudā sūtījuma nodošanas vai saņemšanas brīdī (saņemšanas brīdī iespējams norēķināties tikai Rīgas teritorijā).

Ja Jūs vēl neesat mūsu pastāvīgais klients, aizpildiet garantijas vēstules formu un mēs Jums nosūtīsim rēķinu par izvēlēto pakalpojumu.  


 Iepakojums

Katram objektam ir jābūt iepakotam (kastē vai  aploksnē, atkarībā no izmēra). Ja sūtījums netiks atbilstoši iepakots, mums ir tiesības atteikties no pasūtījuma.


 Paņemšana no Rīgas pilsētas un piegāde Latvijas teritorijā

Pakalpojuma pieteikšanas laiks ir līdz plkst.14:00, sūtījumu paņemšana līdz plkst. 18:00. Jūsu sūtījums Latvijas teritorijā tiks piegādāts nākošajā darba dienā laika posmā no plkst. 9:00 – 18:00.


 Bojāti un pazaudēti sūtījumi, pretenzijas iesniegšana un atlīdzība

Ja sūtījums ir bojāts, lūdzu, parakstieties par saņemšanu, bet obligāti uz kurjera lapas atzīmējiet, ka sūtījums ir bojāts. Ja Jūs parakstīsieties un neatzīmēsiet bojājumus, vēlāk Jums vairs  nebūs iespējas iesniegt pretenziju.


 Pretenzijas iesniegšana

Lai iesniegtu pretenziju ir:

  • jāaizpilda pretenzijas forma;
  • jāiesniedz rēķins, kurš apliecina sūtījuma vērtību;
  • jāapraksta sūtījuma iepakojums, nofotografējiet to, ja sūtījums bojāts;
  • ja sūtījums ir bojāts: Vai vienības ir remontējamas un par kādu summu (EUR)? Vai kādas daļas ir lietojamas, un to vērtība (EUR)? 
  • jebkurus citus papildus dokumentus, ja tādi ir un ja tie var palīdzēt izvērtēt pretenziju;
  • jāsūta visi iepriekš minētie dokumenti uz City Express juridisko adresi. Lai pretenzijas izskatīšana noritētu ātrāk, lūgums nosūtīt visus dokumentus arī uz  e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., e-pastā uzrādot nosaukumu „Pretenzijas pieteikums”.

Pretenzijas par pazudušu vai bojātu sūtījumu iesniegšanas laiks:

Pretenzija par pazaudētu sūtījumu ir jāiesniedz 5 kalendāro dienu laikā pēc pazušanas fakta konstatēšanas. Pretenzija bojātai vai pazaudētai sūtījuma daļai ir jāiesniedz 5 kalendāro dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas.

Pretenzijas izskatīšanas laiks:

Nozares standarts, lai atrisinātu pretenziju, ir 8-12 nedēļas. City Express mērķis ir noslēgt jebkuru pretenziju 30 kalendāro dienu laikā.


 Apdrošināšana
Visi sūtījumi tiek apdrošināti. Apdrošināšanas apmērs ir atkarīgs no izvēlētā partnera pakalpojuma.