" Palīzība un padomi

Palīdzība un padomi

Šī sadaļa ir sagatavota, lai atbildētu uz jautājumiem par sūtījumu nosūtīšanu un iepakošanu.


Sadalījums pa zonām

Rīga un Rīgas reģions tiek iedalīts 5 zonās.

Karte ar zonām:

Lai apskatītu pilnekrāna karti, klikšķiniet uz attēla.
Kurjers Kurjerpasts Nosutit pacinu Kurjeru pakalpojumi Steidzama piegade Kravu parvadajumi City Express

* 5. zonā ietilpst tādas apdzīvotas vietas kā: Jūrmala (Majori līdz Kauguri), Dzilnuciems, Sēbruciems, Spuņciems, Olaine, Jaunolaine, Carnikava, Garkalne, Silakrogs, Zaķumuiža, Mucenieki, Cekule.


 Latvija: sadalīta Latvijas pilsētas un pārējā Latvijas teritorija

Pie lielākajām pilsētām ietilpst Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Krāslava, Kuldīga, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils.


 Pasūtīšana
Pasūtījumus var veikt:

1)     pa telefonu  67 27 81 27

2)     rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

3)     piesakot pasūtījumu online izmantojot e-pieteikuma formu (tikai klientiem, kuri noslēguši sadarbības līgumu)


 Samaksa

Mēs piedāvājam noslēgt līgumu un saņemt rēķinu par City Express pakalpojumiem vienu reizi mēnesī vai norēķināties skaidrā naudā sūtījuma nodošanas vai saņemšanas brīdī (saņemšanas brīdī iespējams norēķināties tikai Rīgas teritorijā).

Ja Jūs vēl neesat mūsu pastāvīgais klients, aizpildiet garantijas vēstules formu un mēs Jums nosūtīsim rēķinu par izvēlēto pakalpojumu.  


Sūtījumu iepakošanas noteikumi

Katram objektam ir jābūt atbilsoši iepakotam drošai transportēšanai, ņemot vērā transportēšanas specifiku. Sūtījuma droša iepakošana ir daļa no veiksmīgas sadarbības. Esam sagatavojuši noderīgus padomus, kas palīdzēs sagatavot sūtījumu drošai transportēšanai:

- Pareizs iepakojums ir tāds, kuru nesabojājot nav iespējams piekļūt un sabojāt iepakojumā esošās preces vai vērtības.
- Iepakojumam ir jāaizsargā arī vide no iepakojuma satura vai paša iepakojuma radītās bīstamības.
- Iepakojumam ir jābūt izturīgam un jāņem vērā transportēšanas veidu un ilgumu.
- Visām sūtāmajām precēm vai vērtībām jābūt ārējam iepakojumam (gofrēta kartona vai koka kastei, papīra aploksnei, plastmasas aploksnei / maisam, gofrēta kartona tūtai), ievērojot preces vai vērtības specifiskās īpašības. Rūpnīcas iepakojums nav uzskatāms par pienācīgu iepakojumu un nav piemērots transportēšanai.
- Lietojiet jaunu iepakojumu, jo lietots materiāls ne vienmēr ir pietiekami izturīgs.
- Iepakojumi tiks krauti viens uz otra, tāpēc katram iepakojumam jāiztur svars, kas ir 4-5 reizes lielāks par paša svaru, un zem šā spiediena netiktu bojāts.
- Ja vēlaties, lai preces oriģinālais iepakojums paliktu neskarts un uz tā netiktu veiktas pārsūtīšanas gaitā nepieciešamās atzīmes, iepakojiet preci iepakošanas materiāla papildu slānī. Iepakošanu var veikt arī radoši, kā iepakošanas materiālu izmantojot tapetes, polietilēna maisus un apavu kārbas. Svarīgi, lai iepakojums būtu izturīgs, neizjuktu, kā arī, lai uz tā varētu uzrakstīt saņēmēja un sūtītāja datus nepieciešamības gadījumā.
- Maksimālais viena iepakojuma svars nedrīkst būt lielāks par 30 kg;
- Standarta paliktņa (paletes) svars nepārsniedz 700 kg. Lielu gabarītu vai par 30 kg smagāki iepakojumi transportēšanai jānovieto uz paliktņiem vai tādā tarā, kura ļautu kraušanas darbiem izmantot parastu mehanizētu iekraušanas tehniku. Smagākās paletes ir jāsadala vairākās, lai nepārsniegtu šo svaru.
- Paletē vienam uz otra sakrautiem iepakojumiem jābūt stingriem, lai viens otru nesaspiestu un nenogāztos uz sāniem. Šajā nolūkā jāizmanto pietiekams daudzums elastīgas plēves / stiprināšanas lentes.

Nosūtitājs uzņemas pilnu atbildību par sūtījuma saturu, ja nav ievērots kāds no iepakošanas nosacījumiem, kā arī mums ir tiesības atteikties no pasūtījuma izpildes, ja sūtījuma iepakojums ir uzskatāms par nepieņemamu drošai transportēšanai.


 Paņemšana no Rīgas pilsētas un piegāde Latvijas teritorijā

Pakalpojuma pieteikšanas laiks ir līdz plkst.14:00, sūtījumu paņemšana līdz plkst. 18:00. Jūsu sūtījums Latvijas teritorijā tiks piegādāts nākošajā darba dienā laika posmā no plkst. 9:00 – 18:00.


 Bojāti un pazaudēti sūtījumi, pretenzijas iesniegšana un atlīdzība

Ja sūtījums ir bojāts, lūdzu, parakstieties par saņemšanu, bet obligāti uz kurjera lapas atzīmējiet, ka sūtījums ir bojāts. Ja Jūs parakstīsieties un neatzīmēsiet bojājumus, vēlāk Jums vairs  nebūs iespējas iesniegt pretenziju.


 Pretenzijas iesniegšana

Lai iesniegtu pretenziju ir:

  • jāaizpilda pretenzijas forma;
  • jāiesniedz rēķins, kurš apliecina sūtījuma vērtību;
  • jāapraksta sūtījuma iepakojums, nofotografējiet to, ja sūtījums bojāts;
  • ja sūtījums ir bojāts: Vai vienības ir remontējamas un par kādu summu (EUR)? Vai kādas daļas ir lietojamas, un to vērtība (EUR)? 
  • jebkurus citus papildus dokumentus, ja tādi ir un ja tie var palīdzēt izvērtēt pretenziju;
  • jāsūta visi iepriekš minētie dokumenti uz City Express juridisko adresi. Lai pretenzijas izskatīšana noritētu ātrāk, lūgums nosūtīt visus dokumentus arī uz  e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., e-pastā uzrādot nosaukumu „Pretenzijas pieteikums”.

Pretenzijas par pazudušu vai bojātu sūtījumu iesniegšanas laiks:

Pretenzija par pazaudētu sūtījumu ir jāiesniedz 5 kalendāro dienu laikā pēc pazušanas fakta konstatēšanas. Pretenzija bojātai vai pazaudētai sūtījuma daļai ir jāiesniedz 5 kalendāro dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas.

Pretenzijas izskatīšanas laiks:

Nozares standarts, lai atrisinātu pretenziju, ir 8-12 nedēļas. City Express mērķis ir noslēgt jebkuru pretenziju 30 kalendāro dienu laikā.


 Apdrošināšana
Visi sūtījumi tiek apdrošināti. Apdrošināšanas apmērs ir atkarīgs no izvēlētā partnera pakalpojuma.