" City Express - Kurjers, Kurjeru pakalpojumi, Kravu pārvadājumi

City Express kurjeru pakalpojumi

City Express kurjers - uzņēmums, kas sniedz kurjerpasta un dažāda lieluma kravu pārvadājumu pakalpojumus Rīgā, Latvijā, Baltijā un nu jau arī Eiropā. Jau piecpadsmito gadu attaisnojam savu klientu uzticību, nodrošinot augstu pakalpojumu kvalitāti dažādu izmēru un svara dokumentu, paku un kravu pārvadājumos. 

Tālrunis: +371 67 27 81 27
Mob. +371 20 700 007
WhatsApp: +371 20 700 007
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

darba dienās: 09.00 - 18.00
S. Sv.: Pēc pieprasījuma


Vēlies steidzami noskaidrot piegādes cenu Rīgas teritorijā izmantojot mūsu profesionālo kurjeru pakalpojumus?

Klikšķini uz atbilstošākā sūtījumu piegādes veida!

Express pasts - kurjers, ātrā kurjeru piegāde, velokurjers, kurjerpasts             Ekonomiskā piegāde - kurjers, velokurjers, motokurjers, kurjeru pakalpojumi             Nākamās dienas piegāde - kurjers, kurjerpasts, velokurjers, kurjeru pakalpojumi


City Express kurjerserviss piedāvā nogādāt Jūsu dokumentus, vēstules, sīkpakas, bandroles, ziedus, dažāda izmēra un daudzuma kastes, būvmateriālus, mēbeles, iekārtas, paletes un visu citu, ko vien iespējams pārvest, izmantojots kādu no sekojošiem kurjeru veidiem:

Velokurjers 

velokurjers, kurjers, kurjerpasts, express piegāde

Velokurjeri visefektīgāk savus darba pienākumus veic tieši Rīgas centra robežās, kur tos nespēj ietekmēt nekādi satiksmes sastrēgumi, tieši tāpēc pilsētas centrā velokurjeri visātrāk spēs sūtījumus izņemt, piegādāt, nodot tos uz tālāku piegādi motokurjeriem un apkalpot fiksētos maršrutus. Velokurjeri var pārvadāt dokumentus, vēstules, bandroles, sīkpakas, dažāda veida dāvanas un ļoti daudz citus iepakojumus, kuri atbilst zemāk minētajiem parametriem. Velokurjers ir videi visdraudzīgākais piegādes transporta veids, tāpēc esam atraduši veiksmīgus darba inventāra risinājumus, lai piegādes varētu nodrošināt visa gada garumā, arī stipra lietus un sniega gadījumos.

Velokurjers varēs nodrošināt sūtījuma piegādi, kura maksimālie izmēri nepārsniegs 35x60x15cm, un svars nebūs lielāks par 10kg

Motokurjers 

motokurjers, kurjers, kurjerpasts, express pasts

Motokurjeri vislabāk savus darba pienākumus veic visā Rīgas un Pierīgas teritorijā. Pieredze rāda, ka tieši motokurjeri ir visefektīgākais un ātrākais piegādes veids, jo tos neietekmē gandrīz nekādi satiksmes sastrēgumi un pārvietošanās notiek ļoti ātri, tieši tāpēc mūsu uzņēmumā ir lielākais motokurjeru skaits visā Rīgā. Motokurjers, tā pat kā velokurjeri, var pārvadāt dokumentus, vēstules, bandroles, sīkpakas, dažāda veida dāvanas un ļoti daudz citus iepakojumus, kuri atbilst zemāk minētajiem parametriem. Izmantojot atbilstošu inventāru un profesionālu kurjeru pieredzi, motokurjera pakalpojumus piedāvājam arī ziemas mēnešos. Kaut arī motokurjers rada lielākas izmaksas uzņēmumam nekā velokurjers, mēs esam atraduši veidu, kā šos pakalpojumus piedāvāt par tādām pašām cenām kā velokurjera pakalpojumus.

Motokurjers varēs nodrošināt sūtījuma piegādi, kura maksimālie izmēri nepārsniegs 37x67x23cm, un svars nebūs lielāks par 15kg

Autokurjers 

autokurjers, kurjers, kurjerpasts, express piegāde

Autokurjeri tiek izmantoti, lai veiktu apjomīgāku, smagāku un trauslāku sūtījumu piegādi Rīgā, Latvijā, Baltijā un Eiropas teritorijā. Autokurjerus izmanto, lai piegādātu ziedus, dāvanas, pārtikas preces, kastes, sadzīves tehniku, mēbeles, būvmateriālus, paletes u.c. lietas, kuras nepieciešamas pārvest. Lielais autokurjeru darba stāžs ļauj precīzi, ātri un kvalitatīvi veikt kravu piegādi, kā rezultātā esam iemantojuši lielāko Latvijas uzņēmumu uzticību. Jums tikai atliek nosaukt kravas izmērus un svaru, bet mūsu klientu apkalpošanas darbinieki piemeklēs Jums atbilstošāko un izdevīgāko transporta veidu. Kravu pārvadājumi tiek nodrošināti izmantojot 4 veidu automašīnas:

Kravas furgons "mazs"

kravas furgons, kurjers, kurjerpasts, express piegāde

"Mazie" kravas furgoni varēs nodrošināt sūtījumu piegādi, kura maksimālie izmēri nepārsniegs:

Garums: 1.86m
Augstums: 1.25 m
Platums: 1.21m
Ietilpība: 2.81 m3

Kravas furgons "vidējs"

vidējs kravas furgons, kurjers, kurjerpasts, express piegāde
 "Vidējie" kravas busi varēs nodrošināt sūtījumu piegādi, kura maksimālie izmēri nepārsniegs:

Garums: 2.80m
Augstums:1.33m
Platums: 1.39m
Ietilpība: 5.17m3

Kravas furgons "liels"

 

City Express kurjers kurjerpasts steidzama piegade kravu parvadajumi VW Crafter

 

"Lielie" kravas busi varēs nodrošināt sūtījumu piegādi, kuru maksimālie izmēri nepārsniegs:

Garums: 4.30m
Augstums: 1.90m
Platums:1.30m
Ietilpība: 10.6 m3

 

City Express auto kurjers liels

"Lielie" kravas furgoni ar liftu varēs nodrošināt sūtījumu piegādi, kuru maksimālie izmēri nepārsniegs:

Garums: 4.25m
Augstums: 2.10m
Platums:2.20m
Ietilpība: 9 Eiro paletes, 19.6 m

Aprīkoti ar palešu ratiņiem (rohlu)